ASTM Corten Steel Plate
L-għan tagħna huwa li ssir is-sieħeb veru tiegħek fil-qasam tal-pjanċa tal-azzar corten ASTM fiċ-Ċina. Gnee Steel Group hija impenjata li ssir l-aktar grupp tal-katina tal-provvista kompetittiva internazzjonalment fid-dinja, u tilħaq il-ħtiġijiet differenti ta 'klijenti differenti. Għandna tim ta 'inġinerija tas-sengħa ddedikat biex jirfina kull stadju, mill-iżvilupp tal-prodott u t-titjib tal-proċess sas-sorveljanza tal-produzzjoni, niżguraw li kull prodott ikkunsinnat jilħaq standards rigorużi ta' kwalità u prestazzjoni. Il-prezz huwa kompetittiv u l-prodott huwa ta' kwalità-assigurata, li hija għażla tajba għall-kooperazzjoni fit-tul-tiegħek.
Is-servizzi tagħna:
Fl-istadju ta' qabel-bejgħ, it-tim ta' esperti tagħna jirrakkomanda l-aktar prodotti adattati skont il-ħtiġijiet tal-klijenti u jipprovdi konsultazzjoni teknika dettaljata. Matul il-perjodu tal-bejgħ, aħna niżguraw kunsinna f'waqtha u nipprovdu gwida għall-installazzjoni. Għal wara-bejgħ, aħna nipprovdu appoġġ tekniku-tul, servizzi ta' garanzija u spare parts biex ngħinu lill-klijenti jimmassimizzaw l-użu tal-prodotti u jiksbu manutenzjoni affidabbli waqt l-użu.
Iċ-ċertifikazzjoni tagħna:
Il-kumpanija tagħna kisbet ċertifikazzjoni SGS. Għaddejna wkoll iċ-ċertifikazzjoni tas-sistema ta 'ġestjoni ambjentali ISO9001 u ISO14001.
Il-kapaċità tagħna:
Stabbilijna-relazzjonijiet ta 'kooperazzjoni fit-tul ma' għexieren ta 'fabbriki biex niżguraw il-produzzjoni tal-prodotti tagħna, u l-volum ta' esportazzjoni annwali tagħna jaqbeż it-80,000 tunnellata.
Kontroll tal-kwalità:
Il-prodotti kollha tagħna huma magħmula minn materjali ta 'l-ogħla kwalità u huma soġġetti għal spezzjoni tal-fabbrika, spezzjoni tal-merkanzija fi kwalunkwe ħin.

Vantaġġi ta 'ASTM Corten Steel Plate
Reżistenza għall-korrużjoni:
Ir-reżistenza għolja tal-pjanċa tal-azzar corten ASTM għall-korrużjoni hija waħda mill-aktar vantaġġi sinifikanti tagħha. B'differenza mill-azzar tradizzjonali, li jeħtieġ li jiġi miżbugħ u miżmum regolarment biex jipprevjeni s-sadid u t-tħassir, il-pjanċa tal-azzar corten ASTM tifforma saff protettiv ta 'sadid meta tkun esposta għall-ambjent ta' barra.
Cost-Effective:
Il-pjanċa tal-azzar corten ASTM hija soluzzjoni kost-effettiva għal proġetti ta 'kostruzzjoni u infrastruttura. Ir-rekwiżiti ta 'manutenzjoni baxxi u l-ħajja twila jagħmluha għażla aktar ekonomika fit-tul, li jeħtieġu inqas tiswijiet u sostituzzjonijiet maż-żmien.
Appell Estetiku:
Il-finitura rusted unika tal-pjanċa tal-azzar corten ASTM hija raġuni oħra għaliex hija għażla popolari għal proġetti arkitettoniċi. Id-dehra naturali u msaħħa tagħha toħloq kuntrast mill-isturdament ma 'materjali moderni bħall-ħġieġ u l-konkrit, li jagħmilha għażla kbira għal disinji kontemporanji.
Manutenzjoni Baxxa:
Il-pjanċa tal-azzar corten ASTM hija materjal ta' manutenzjoni-baxx li jeħtieġ manutenzjoni minima. Minbarra ħasil okkażjonali bl-ilma u deterġent ħafif, il-pjanċa tal-azzar corten ASTM ma teħtieġ l-ebda manutenzjoni addizzjonali bħal pittura, issiġillar jew kisi.
Versatilità tal-Pjanċi tal-pjanċa tal-azzar corten ASTM:
Il-pjanċa tal-azzar corten ASTM hija estremament versatili, u tista 'forma u tifforma biex taqbel ma' diversi forom u disinji f'diversi proġetti ta 'kostruzzjoni u infrastruttura, inklużi pontijiet, bini, skulturi u installazzjonijiet tal-arti.
Speċifikazzjoni tal-pjanċa tal-azzar Corten ASTM
|
Isem tal-Prodott |
pjanċa Corten Sheet |
|
|
Standard |
Standard ASTM |
A588 Grad A, A588 Grad B, A709 Grad 50W, Corten A, Corten B, eċċ. |
|
Standard ASME |
SA588 Grad A, SA588 Grad B, SA709 Grad 50W, eċċ. |
|
|
standard EN |
S355J0WP, S355J2WP, S355J0W, S355J2W, S355K2W, eċċ. |
|
|
Standard JIS |
SPA-H,SPA-C, eċċ. |
|
|
Standard GB |
Q295GNH,Q345GNH,Q295NH,Q355NH,09CuPCrNi-A,09CuPCrNi-B, eċċ. |
|
|
Ħxuna |
1-200mm jew kif meħtieġ |
|
|
Tul |
3000-12000mm kif meħtieġ |
|
|
Teknika |
Irrumblat bis-sħana irrumblat fil-kesħa (bħala talba tad-dwana) |
|
|
Trattament tal-wiċċ |
Naddaf, irfinar, blasting cording għall-ħtieġa tal-klijent |
|
|
Tolleranza |
±1% |
|
ASTM Corten Steel Plate Smaterial Kompożizzjoni Kimika
|
Grad |
C % |
Si % |
Mn % |
P % |
S % |
Cr % |
V % |
Ni % |
Cu % |
|
A588 Gr A |
0.19 |
0.30-0.65 |
0.80-1.25 |
0.04 |
0.05 |
0.40-0.65 |
0.02-0.10 |
0.40 |
0.25-0.5 |
ASTM Corten Steel Plate Materjal Daqsijiet
|
Grad |
Gauge f'pulzier |
Tul f'pulzier |
Wisa' f'pulzier |
|
A588 Gr.a |
.1875 |
240 | 480 |
96 |
|
.2500 |
240 | 480 |
96 | 120 |
|
|
.3125 |
240 | 480 |
96 | 120 |
|
|
.3750 |
240 | 480 |
96 | 120 |
|
|
.5000 |
240 | 480 |
96 | 120 |
|
|
.6250 |
240 | 480 |
96 | 120 |
|
|
.7500 |
240 | 480 |
96 | 120 |
|
|
.8750 |
240 | 480 |
96 | 120 |
|
|
1 |
240 | 480 |
96 | 120 |
|
|
1.1250 |
240 | 480 |
96 | 120 |
|
|
1.2500 |
240 | 480 |
96 | 120 |
|
|
1.5000 |
240 | 480 |
96 | 120 |
|
|
1.7500 |
240 | 480 |
96 | 120 |
|
|
2 |
240 | 480 |
96 | 120 |
|
|
2.2500 |
240 | 480 |
96 | 120 |
|
|
2.5000 |
240 | 480 |
96 | 120 |
|
|
2.7500 |
240 | 480 |
96 | 120 |
|
|
3 |
240 | 480 |
96 | 120 |
|
|
3.2500 |
240 |
96 | 120 |
|
|
3.5000 |
240 |
96 | 120 |
|
|
3.7500 |
240 |
96 | 120 |
|
|
4 |
240 |
96 | 120 |
|
|
5 |
240 |
96 |
|
|
6 |
240 |
96 |
Proċess ta 'produzzjoni tal-pjanċa tal-azzar corten ASTM: l-azzar tat-temp huwa ġeneralment imdewweb fil-forn, inkluż konvertitur, trattament ta' microalloying tal-forn elettriku, raffinar ta 'nfiħ ta' gass argon, ikkastjar kontinwu ta 'tisħin żejjed baxx, tmigħ ta' wajer ta 'earth rari, rolling ikkontrollat u tkessiħ ikkontrollat. Waqt it-tidwib, l-azzar skreppjat huwa miżjud mal-forn flimkien mal-ħlas u mdewweb skond metodi konvenzjonali. Wara li l-azzar jiġi skarikat, deoxidizer u liga huma miżjuda.
Wara li nfiħ l-argon fuq l-azzar imdewweb, il-pjanċa tal-azzar corten ASTM titferra immedjatament, u l-azzar imdewweb aġġustat bil-gass tal-argon jitferra permezz ta 'magna tal-ikkastjar kontinwu. Minħabba ż-żieda ta 'elementi rari ta' l-art fl-azzar, il-pjanċa ta 'l-azzar corten ASTM hija purifikata u l-kontenut ta' inklużjoni jitnaqqas ħafna.

Applikazzjonijiet ta 'ASTM Corten Steel Plate
Applikazzjonijiet arkitettoniċi:Pjanċi tal-azzar corten ASTM huma popolari f'applikazzjonijiet arkitettoniċi bħal faċċati tal-bini, soqfa, u pontijiet. Il-patina li tiżviluppa maż-żmien fuq il-pjanċi tagħtihom dehra unika u rustica li tħallat tajjeb mal-ambjent.
Trasport:Pjanċi tal-azzar corten ASTM jintużaw fl-industrija tat-trasport biex jinbnew karozzi tal-ferrovija, trakkijiet, u kontenituri tat-tbaħħir. Il-pjanċi jirreżistu l-korrużjoni u t-temp, u jagħmluhom ideali għal applikazzjonijiet ta 'trasport li jeħtieġu durabilità u lonġevità.
Applikazzjonijiet Industrijali:Pjanċi tal-azzar corten ASTM jintużaw ħafna f'applikazzjonijiet industrijali bħal minjieri tal-faħam, impjanti kimiċi u rigs taż-żejt. Ir-reżistenza tal-pjanċi għall-korrużjoni atmosferika u l-kapaċità li jifilħu kundizzjonijiet ambjentali ħorox jagħmluhom ideali għal applikazzjonijiet bħal dawn.
Skulturi:Pjanċi tal-azzar corten ASTM huma wkoll popolarment użati biex joħolqu skulturi għal spazji pubbliċi jew proprjetajiet privati. Il-patina fuq il-pjanċi ssaħħaħ is-sbuħija naturali tal-iskulturi, u tagħtihom appell uniku u estetiku.
Tisbiħ tal-pajsaġġ:Pjanċi tal-azzar corten ASTM huma perfetti għall-pajsaġġ fejn id-durabilità u l-appell estetiku huma essenzjali. Il-pjanċi jistgħu joħolqu qsari, ħitan ta 'żamma, u għamara ta' barra.
Ippakkjar u Tbaħħir ta 'ASTM Corten Steel Plate
|
Ippakkjar |
Ippakkjar standard għall-esportazzjoni (ġewwa: karta li ma jgħaddix ilma minnha, barra: azzar miksi bi strixxi u pallets) |
|
Tbaħħir |
Mibgħuta bit-triq, bil-baħar, bil-ferrovija |
Servizz ieħor ta 'ASTM Corten Steel Plate
|
Ħin tal-kunsinna |
7 sa 15-il jum tax-xogħol |
|
Termini tal-ħlas |
30% TT għal depożitu, bilanċ ta '70% qabel il-ġarr jew LC fil-vista |
|
Abbiltà tal-provvista |
10000 Ton / kull Xahar |
FAQ
















